Aktuality

Aktuality

OPENING LIEBHERR, POSTŘIŽÍN

Fotografie z otevření nové pobočky společnosti Liebherr ze dne 20. října 2011 přidány do sekce fotogalerie. Večerem provázel Petr Vondráček se svou kolegyní Mahulenou Bočanovou.

pokračujte >

TO BYL NÁŠ HIT - LÉTA OSMDESÁTÁ ...

Další díl úspěšné hudební show TV Barrandov "To byl náš hit" přináší písně let osmdesátých. Přímý přenos za účasti hvězd moderuje Petr Vondráček. Hlasujte pro své oblíbené hity a hrajte každý týden o zajímavé ceny.

pokračujte >

NIGHT SHOPPING V AFI PALACE PARDUBICE

Zveme Vás na dnešní noční nakupování v Afi Palace Pardubice. Celým večerem od 21:00 hod. Vás provede Petr Vondráček. Těšíme se na Vás!

pokračujte >

6. DÍL REALITNÍ SHOW NOVÉ HNÍZDO

Sledujte s námi šestý díl realitní show Nové hnízdo Téma: Žijeme v paneláku, chceme do domku. Nabídněte dům na rekonstrukci, novostavbu, pozemek, buď si sami postavíme, nebo půjdeme do hotovéhodíl realitní show Nové hnízdo.  

pokračujte >

3. ŘÍJNA STARTUJE TO BYL NÁŠ ...

Velká hudební show To byl náš hit digitální televize Barrandov startuje v pondělí 3. října od 20 hodin. Moderuje Petr Vondráček. Jedenáctidílná show bude ve svém finále znát nejoblíbenější český hit a nabídne i řadu výher pro diváky, kteří o konečném pořadí skladeb rozhodnou ...

pokračujte >

5. DÍL REALITNÍ SHOW NOVÉ HNÍZDO

Sledujte s námi pátý díl realitní show Nové hnízdo. Téma: Rekreační nemovitost, máme byt ve městě a chceme ještě chalupu či chatu, Lokalita: Severní Čechy

pokračujte >

DOTÁČKY TV POŘADU NOVÉ HNÍZDO

V dnešních dnech probíhají poslední dotáčky z pořadu TV Prima "Nové hnízdo", který moderuje Petr Vondráček. Pár fotografií z natáčení najdete v galerii.

pokračujte >

4. DÍL REALITNÍ SHOW NOVÉ HNÍZDO

Sledujte s námi čtvrtý díl realitní show "Nové hnízdo". Téma: Chceme žít nízkoenergeticky (nízkoenergetické domy), Lokalita: Jižní Čechy

pokračujte >

KALENDÁŘ AKCÍ

ZÁŘÍ 2020
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
klikni na událost získej více informací

MŮJ JUKEBOX

časnyní hraje
Back Stop Play Next

MOJE AKTIVITY

Aktivita - Moderace Aktivita - Divadlo Aktivita - Hudba

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Facebook YouTube