Aktuality

Aktuality

TO BYL NÁŠ HIT - HUDEBNĚ ZÁBAVNÁ ...

Přichází pondělní čas hudebně zábavné show "To byl náš hit". Evergreeny Voskovce a Wericha nebo Karla Hašlera a k tomu výhry, pokud se zapojíte do hlasování o nejoblíbenější českou písničku. Účinkují: H. Vondráčková, J. Nedvěd, I. Csáková, P. Vítek, B. Basiková a další. Přímý ...

pokračujte >

29.11. KONCERT V KLUBU L. JOE

Zveme Vás na další koncert skupiny Lokomotiva v klubu Limonádový Joe. Začínáme ve 21 hod.. Dobrou náladu a taneční obuv s sebou. Těšíme se na Vás!!!!!!

pokračujte >

TO BYL NÁŠ HIT - LÉTA DEVADESÁTÁ

Hudebně zábavná show „To byl náš hit“ znovu posílila pozici v silném konkurenčním prostředí pondělního prime time. Velice nás to těší a děkujeme za Vaši přízeň.Dnes se můžeme těšit na léta 90´. Příjemné sledování :-))) Přikládáme pár fotografií z posledního přímého ...

pokračujte >

OPENING LIEBHERR, POSTŘIŽÍN

Fotografie z otevření nové pobočky společnosti Liebherr ze dne 20. října 2011 přidány do sekce fotogalerie. Večerem provázel Petr Vondráček se svou kolegyní Mahulenou Bočanovou.

pokračujte >

TO BYL NÁŠ HIT - LÉTA OSMDESÁTÁ ...

Další díl úspěšné hudební show TV Barrandov "To byl náš hit" přináší písně let osmdesátých. Přímý přenos za účasti hvězd moderuje Petr Vondráček. Hlasujte pro své oblíbené hity a hrajte každý týden o zajímavé ceny.

pokračujte >

NIGHT SHOPPING V AFI PALACE PARDUBICE

Zveme Vás na dnešní noční nakupování v Afi Palace Pardubice. Celým večerem od 21:00 hod. Vás provede Petr Vondráček. Těšíme se na Vás!

pokračujte >

6. DÍL REALITNÍ SHOW NOVÉ HNÍZDO

Sledujte s námi šestý díl realitní show Nové hnízdo Téma: Žijeme v paneláku, chceme do domku. Nabídněte dům na rekonstrukci, novostavbu, pozemek, buď si sami postavíme, nebo půjdeme do hotovéhodíl realitní show Nové hnízdo.  

pokračujte >

3. ŘÍJNA STARTUJE TO BYL NÁŠ ...

Velká hudební show To byl náš hit digitální televize Barrandov startuje v pondělí 3. října od 20 hodin. Moderuje Petr Vondráček. Jedenáctidílná show bude ve svém finále znát nejoblíbenější český hit a nabídne i řadu výher pro diváky, kteří o konečném pořadí skladeb rozhodnou ...

pokračujte >

KALENDÁŘ AKCÍ

ČERVENEC 2024
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
klikni na událost získej více informací

MŮJ JUKEBOX

časnyní hraje
Back Stop Play Next

MOJE AKTIVITY

Aktivita - Moderace Aktivita - Divadlo Aktivita - Hudba

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Facebook YouTube