Média

Média

HUDBA

Skupina Lokomotiva natočila 4 hudební cd (Strojek hodinový, Rokenrolové harašení, Tancuj trochu víc a Čtyři z vlaku a jazz. Zde jsme pro Vás připravili hudební ukázky k poslechu.

pokračujte >

CD Strojek hodinový

Skupina Lokomotiva je čtveřicí pohledných mladíků, kteří tvoří divadelní orchestr v Divadle Jiřího Grossmanna a všichni je znají z pravidelného účinkování v televizním pořadu „S politiky netančím“ M. Šimka a Z. Bubílkové. Nejde však rozhodně o žádný boy band! Hudebníci v čele se zpěvákem Petrem Vondráčkem si skládají vlastní repertoár, který vychází z rock´n´rollových a beatových kořenů. Jsou to melodické písničky přesně pro okruh publika zmíněného televizního pořadu, tedy zejména pro střední generaci. Jejich angažmá v představení „S politiky netančím“ (kromě televize vystupují několikrát týdně na zájezdech) jim vyneslo ohromnou popularitu a televizní i divadelní příznivci se již delší dobu ptají po nahrávkách.

Album „Strojek hodinový“ obsahující i píseň „ S politiky netančím“ vychází právě pro ně.

CD Rokenrolové harašení

Rokenrolová kapela Lokomotiva (dříve O.O.T.M.) již delší dobu pomáhá udržovat dobrou náladu diváků satirického pořadu TV Nova Politické harašení aneb S politiky stále netančíme. Dlouho očekávané druhé album Rokenrolové harašení obsahuje většinu písní, které zazněly na televizních obrazovkách, ale i několik novinek připravených speciálně pro toto album.

CD Tancuj trochu víc

Rock'n'rollová skupina Lokomotiva, která získala první fanoušky díky účinkování v pořadech Miloslava Šimka a Zuzany Bubílkové, prodala svého předchozího alba "Rokenrolové harašení" téměř 10.000 kusů. V současné době objíždí skupina republiku s muzikálem Pomáda, ve kterém také zpěvák Petr Vondráček získal roli. Na novém albu "Tancuj trochu víc" se kluci rozhodli jít ve svém hudebním vývoji dál - ke klasickým rokenrolovým postupům na desku přidali další nové rytmy a melodie, čímž se posunuli blíže k modernímu rocku a požadavkům současného posluchače. Producentem desky byl Daniel Hádl. Lokomotiva také na podzim chystá své úplně první samostatné turné po ČR.

FOTOGALERIE

Fotografie z hudebních a divadelních vystoupení, televizní a filmové produkce.

pokračujte >

VIDEOGALERIE

Video ukázky z hudebních a divadelních vystoupení.

pokračujte >

KALENDÁŘ AKCÍ

LISTOPAD 2019
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
 
 
1
23
4
5
6789
10
1112
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
klikni na událost získej více informací

MŮJ JUKEBOX

časnyní hraje
Back Stop Play Next

MOJE AKTIVITY

Aktivita - Moderace Aktivita - Divadlo Aktivita - Hudba

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Facebook YouTube