Média

Média

HUDBA

Skupina Lokomotiva natočila 4 hudební cd (Strojek hodinový, Rokenrolové harašení, Tancuj trochu víc a Čtyři z vlaku a jazz. Zde jsme pro Vás připravili hudební ukázky k poslechu.

pokračujte >

CD Strojek hodinový

Skupina Lokomotiva je čtveřicí pohledných mladíků, kteří tvoří divadelní orchestr v Divadle Jiřího Grossmanna a všichni je znají z pravidelného účinkování v televizním pořadu „S politiky netančím“ M. Šimka a Z. Bubílkové. Nejde však rozhodně o žádný boy band! Hudebníci v čele se zpěvákem Petrem Vondráčkem si skládají vlastní repertoár, který vychází z rock´n´rollových a beatových kořenů. Jsou to melodické písničky přesně pro okruh publika zmíněného televizního pořadu, tedy zejména pro střední generaci. Jejich angažmá v představení „S politiky netančím“ (kromě televize vystupují několikrát týdně na zájezdech) jim vyneslo ohromnou popularitu a televizní i divadelní příznivci se již delší dobu ptají po nahrávkách.

Album „Strojek hodinový“ obsahující i píseň „ S politiky netančím“ vychází právě pro ně.

CD Rokenrolové harašení

Rokenrolová kapela Lokomotiva (dříve O.O.T.M.) již delší dobu pomáhá udržovat dobrou náladu diváků satirického pořadu TV Nova Politické harašení aneb S politiky stále netančíme. Dlouho očekávané druhé album Rokenrolové harašení obsahuje většinu písní, které zazněly na televizních obrazovkách, ale i několik novinek připravených speciálně pro toto album.

CD Tancuj trochu víc

Rock'n'rollová skupina Lokomotiva, která získala první fanoušky díky účinkování v pořadech Miloslava Šimka a Zuzany Bubílkové, prodala svého předchozího alba "Rokenrolové harašení" téměř 10.000 kusů. V současné době objíždí skupina republiku s muzikálem Pomáda, ve kterém také zpěvák Petr Vondráček získal roli. Na novém albu "Tancuj trochu víc" se kluci rozhodli jít ve svém hudebním vývoji dál - ke klasickým rokenrolovým postupům na desku přidali další nové rytmy a melodie, čímž se posunuli blíže k modernímu rocku a požadavkům současného posluchače. Producentem desky byl Daniel Hádl. Lokomotiva také na podzim chystá své úplně první samostatné turné po ČR.

FOTOGALERIE

Fotografie z hudebních a divadelních vystoupení, televizní a filmové produkce.

pokračujte >

VIDEOGALERIE

Video ukázky z hudebních a divadelních vystoupení.

pokračujte >

KALENDÁŘ AKCÍ

DUBEN 2024
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
klikni na událost získej více informací

MŮJ JUKEBOX

časnyní hraje
Back Stop Play Next

MOJE AKTIVITY

Aktivita - Moderace Aktivita - Divadlo Aktivita - Hudba

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Facebook YouTube